Často kladené otázky


Ako sa registrovať?

Registrovať sa môžete po kliknutí na ,,Môj účet“ v hornej časti našej stránky, alebo v menu nášho obchodu a následne vyplniť Vašu e-mailovú adresu a heslo. Zaregistrovať sa môžete aj pri vytváraní objednávky na stránke ,,Dokončenie objednávky“. Pod fakturačnou adresou zaškrtnite ,,Vytvoriť účet“ a zadajte heslo, následne bude e-mail automaticky doplnený z fakturačnej adresy.


Ako vytvorím objednávku?

Vytvorili sme pre Vás návod s popisom na stránke Ako nakupovať.


Aké sú dostupné možnosti dopravy?

Balíky sú doručované kuriérskou službou DPD. V rámci Bratislavy dodávame balíky aj vlastnou dopravou Slovakia Wine. Je možné použiť aj inú spoločnosť napr. DHL, UPS, FEDEX… po vzájomnej dohode.


Môžem objednať tovar bez registrácie?

Môžete, ale prídete o možnosť získať body na zľavu pri ďalšej objednávke a o ďalšie funkcionality Nášho e-shopu.


Za koľko príde môj balík?

Záleží od zóny kam bude balík doručovaný. Pre bližšie informácie kliknite na stránku Doprava.


Ako môžem sledovať svoj balík?

Máte dve možnosti sledovania balíka. Jedna je po kliknutí na ,,Sledovanie Vašej objednávky“ v hornej časti stránky, alebo po kliknutí na ,,Môj účet“. Druhá možnosť je na stránke https://www.dpd.com/tracking/(lang)/sk_SK, kde je potrebné vložiť do políčka ,,Vyhľadávanie“ kód, ktorý Vám bol zaslaný.


Môžem zaplatiť z rôznej banky?

Áno, Naša banka využíva systém TARGET2, tento systém je využívaný v rámci celej eurozóny a Vaša platba by mala prísť v rámci dvoch dní.


Môžem zaplatiť z akejkoľvek krajiny?

Áno, ponúkame možnosť platby pomocou Paypal platobného systému, ktorý je dostupný v 202 krajinách sveta.


V akej mene môžem zaplatiť?

V prípade, že platíte pomocou Paypal metódy viete si vybrať z 25 mien. Pri platbe bankovým prevodom je to Euro, ale v rámci FIO banky je možné platiť aj českými korunami.


Kde získam informácie kam mám poslať peniaze?

Na stránke ,,Dokončenie objednávky“ si vyberiete možnosť platby a následne budete presmerovaný na stránku s potrebnými informáciami, paypal.com .


Ako Vás môžem kontaktovať v prípade akýchkoľvek otázok?

V prípade Vašich otázok Nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle umiestenom v hornej a spodnej časti stránky, alebo cez e-mail info@slovakiawine.com, prípadne použiť náš kontaktný formulár na stránke Kontakt.


Môžem si vyzdvihnúť balík osobne?

Áno, budeme Vás kontaktovať, kedy bude balík pripravený na vyzdvihnutie každý pracovný deň od 10:00 – 18:00 hod., prípadne po dohode.


Aké vína ponúkate?

V ponuke máme hlavne prívlastkové vína hodnotené, ako najkvalitnejšie čo sa dá vyrobiť. Výber je zameraný na konzumentov, čo sa neuspokoja „iba“ s akostnými. Táto ponuka je o kvalite a chuti aj od výrobcov čo toho nevyrobia až také veľké množstvá, ale tá chuť stojí za to. Na zdravie!