Uverejnené Vložiť komentár

Pekná a zaujímavá miestnosť.Deväť krát päť metrov priestoru + chodba s klenbou =…

[ad_1]
Pekná a zaujímavá miestnosť.


Deväť krát päť metrov priestoru + chodba s klenbou = podklad…… zadanie na vytvorenie degustačného priestoru pre cca 40 osôb. Použitie pôvodnej kuchynskej linky a limity pôvodného podzemného priestoru i dosiahnuteľnej infraštruktúry. Tak sme pred rokom začínali navrhovať interiér degustačnej miestnosti pre vinárstvo v Horných Orešanoch.
V názve má históriu – Víno Dious pôvodný názov Horných Orešian. V podobe spojenia dvoch protiľahlých historických fotografií na obec preniesol výtvarník Jano Wajcko Vajsabel históriu formou výtvarnej repliky v grafike sépiových odtieňov na panorámu obvodových stien. Podlaha ostala neutrálna sivá. Pestrosť sme v tejto zákazke prepožičali stropu. Zdobia ho prázdne vinné fľaše vybrané v troch farebných odtieňoch, podvesené formou podhľadu v motíve strapca hrozna…..bez presného určenia odrody. Sklo fliaš je predurčené na hru so svetlom, tak sme vsadili na technológiu, ktorá pracuje s primárnym a sekundárnym svetlom a intenzitou či na predvolené scény.
Z pohľadu akcií pre vinárov, ktorým sa venujeme 10-rokov veľmi zaujímavá spolupráca s investorom a zúčastnenými remeselníkmi, nesmierne nás BAVILA. Veľká vďaka riaditeľovi vinárstva Braňo Fischer, ktorého zásluhou /okrem iného/ skončilo cca 3000 fliaš pod stropom.
[ad_2]

Zdroj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.