Uverejnené

Aj tu sa zastavte!Už o pár dní Vám ponúkne 150 vinárov vína v 133 pivniciach od …

[ad_1]
Aj tu sa zastavte!


Už o pár dní Vám ponúkne 150 vinárov vína v 133 pivniciach od Devína cez Raču, Vajnory, Svätý Jur, Pezinok, Modru, Šenkvice až po Dolné Orešany. V tomto roku pribudlo 11 nových pivníc. Práve na májových pivniciach vyhlasujeme Vinára roka na Malokarpatskej vínnej ceste, víťazné vína odporúčame ochutnať aj priamo u neho, čaká Vás vo Svätom Jure.
Počas dvoch dní sa stretávate priamo s vinármi, ktorí sú hrdí nato, že ich vína dorobené z hrozna malokarpatských viníc, chutia nielen doma, ale i vo svete. Máte jedinečnú možnosť ich ochutnať práve od výrobcu v domácom prostredí v malej pivničke alebo v modernom vinárstve, ktoré Vás očarí nielen skvelými vínami ale aj výnimočnou architektúrou.
V otvorených pivniciach Vás príjemne prekvapia Veľké vína Malých Karpát z ročníka 2018, výborné kulinárske pochúťky, nebude chýbať hudba, výstavy umelcov… čakajú Vás 2 dni skvelých vín a príjemných zážitkov v rozkvitnutom Malokarpatskom regióne.
Vstupenka na tento jedinečný degustačný zážitok stojí 40,- Eur, v nej je však 20,- Eur bonus na nákup vín, ktoré Vám najviac chutili.
Info o predaji vstupeniek: www.mvc.sk
[ad_2]

Zdroj